Samen beleven, samen verwonderen!

 

GO! Leefschool bouwt met eigen LEEFDORP een eigen mini-maatschappij


Leefdorp = mini-maatschappij. Op deze manier willen wij op vrijdag 18 juni 2021 samen de maatschappij nabootsen waarin onze leerlingen leven en willen we hen daarnaast ervaringsgericht hun inzicht vergroten in de economie.

Onze kinderen van Leefgroep 3 openen een winkeltje of organiseren activiteiten. Bezoekers krijgen een speelbudget om deel te nemen aan het Leefdorp.
‘s Middags kan je ook terecht in het Leefschoolrestaurant – tegen betaling uiteraard. Er wordt een burgemeester verkozen die Leefdorp opent (vooraf campagne en verkiezingen). Wie blut is, kan gaan lenen bij de bank (tegen 10% intrest of doet een klusje). Op het einde van de dag worden de inkomsten ondernemers berekend en wordt de meest winstgevende ondernemer officieel bekend gemaakt.

Ook de pers was van de partij: https://www.hln.be/dendermonde/go-leefschool-bouwt-met-leefdorp-eigen-mini-maatschappij~abd9bfa5/